فکر می‌کنم برای اولین باره که این وب‌لاگ یک ماه و ده روزه که بروز نشده که اون هم به خاطر مشغله‌ی کاری زیاد و ویژه‌نامه نوروزی نسیم کرمان و سایر مشغولیت‌های روزمره بوده. والا مفشو همیشه سرپاست و سرپا هم می‌مونه :)

نگاشته شده توسط اردشیر غفاربیگی مورخ دوشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ |
 
بیست روزی هست که مفشو رو بروزرسانی نکردم. نه عکس جدیدی گرفتم و نه مطلب خاصی به ذهنم می آید. خیلی جالبه، حتی برای خودم.

نگاشته شده توسط اردشیر غفاربیگی مورخ شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۲۱ |
نیمه‌ی شعبان و شادی مردم و اشک‌های رفتگر...

نگاشته شده توسط اردشیر غفاربیگی مورخ شنبه ۱۳۹۳/۰۳/۲۴ |

چند روزیه که کار برگردوندن عکس‌ها رو شروع کردم. خوشبختانه از سال نود به این‌طرف عکس‌ها رو توی سرور خودم ذخیره کردم و سعی می‌کنم بتدریج روی مفشو بگذارم.

البته نکته‌ای که در این‌باره وجود داره اینه که بارگزاری هر عکس یا گزارش تصویری زنده کننده‌ی بسیاری خاطره‌ی خوبه. فقط حیف که نظرات دوستان عزیزم دیگه قابل برگشت نیست.

نگاشته شده توسط اردشیر غفاربیگی مورخ یکشنبه ۱۳۹۲/۰۴/۰۹ |

این هم از بلاگفا. سامانه‌ای که فکر می کردیم قابل اعتماد است، اما نبود. دیروز (11 خرداد) ناگهان با مفشویی مواجه شدم که سفیدِ سفید بود. درست مثل 30 مهرماه 1386 که اولین بار ایجاد شد. تمام مطالبم، عکس‌ها، شعرها، گزارش‌ها و کلی خاطره‌ی خوب از بین رفتند. نَمی‌دونم چرا! به قول آقوی همساده: «داغون شدم آقو، لهِ له!»

حالا ماندم که دوباره شروع کنم یا نه. مفشو جزئی از زندگی‌ام شده بود. شاید هم رفتم سراغ یک سرویس دیگر. حال مطلبی را که دیروز آماده کرده بودم بروزرسانی می‌کنم تا ببینم در آینده چه پیش می‌آید.

نگاشته شده توسط اردشیر غفاربیگی مورخ یکشنبه ۱۳۹۲/۰۳/۱۲ |